Eğitim
724 AKADEMİ UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ

        724akademi.com kursiyerlerimizin kendilerini test edebileceği, performanslarını görebileceği, hangi konularda daha başarılı, hangi konularda daha başarısız olduklarını ve başarısız olunan konularda yüzlerce soru çözebileceği eğitim platformudur.

        Kursiyerlerimizin başarıya ulaşmaları için Bakanlık Soru sistemine benzeyen ve zamana karşı yarıştıkları bir simülasyon hazırladık. Deneme sınavı, isterlerse istedikleri soru adeti bazında kendilerini geliştirmektedirler.

        Kursiyerlerimiz soru başarı durumuna ve konu başarı durumuna göre top 20 listemizde yer alır ve diğer kursiyerlerle en yüksek puanı almak için yarışırlar. Ne kadar çok soru çözülür ise başarı o kadar yakındır. Deneme sınavlarımızı kursiyerlerimiz isterlerse direk 100 soru tarzında, isterlerse de esnek soru sistemini kullanarak, daha önce bakanlık sınavında çıkmış sorulardan veya sadece istedikleri konudan veya soruların zorluk derecesine göre testler oluşturabilirler. Soruların zorluk derecesi, akıllı soru sistemi tarafından değerlendirilerek online olarak derecelendirilir.

Bize soru göndermek için tıklayınız 724akademi.com giriş için tıklayınız


İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı alanlarında hazırlayacağınız sorularınızı 724akademi soru bankamıza gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz sorular 3 kategoride değerlendirilecektir.

a) Gönderdiğiniz soru sayısı   (değerlendirme kriteri: sorunun benzersiz ve öğretici olması),
b) Sorunuzun 724akademi testlerinde çıkma oranı   (değerlendirme kriteri: soru kalitesi ve zorluk derecesi, bu kriter otomatik hesaplanmaktadır.),
c) Gönderdiğiniz sorunun aynısı yada benzerinin Bakanlık tarafından sorulması

Bu üç kriterden bir yada birkaçında derece yapmanız durumunda 724akademi tarafından ödüllendirileceksiniz.

Not: Sadece üyelerimiz yararlanabilmektedir.