Druz İş Sağlığı Uzmanı | SINAV ÖNCESİ "EĞİTİM TEKRARI VE SORU KAMPI"
Eğitim
SINAV ÖNCESİ "EĞİTİM TEKRARI VE SORU KAMPI"
18 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak olan İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği sınavlarına yönelik olarak; Eğitim Kurumumuz, -geleneksel hale gelen- 2 gün süren Eğitim Tekrarı Kampı ve Soru Kampı düzenleyecektir. Eğitim Tekrarı Kampı 1,5 günü kapsayacak olup, Soru Kampı amacıyla düzenleyeceğimiz Deneme Sınavları ise yarım gün sürecektir.

Kamp Tarih-İçerik-Saatleri:
4 Mayıs Cumartesi : İş Güvenliği Uzmanlığı & İşyeri Hekimliği Eğitim Tekrar Kampları (09:00 - 19:00)
5 Mayıs Pazar : İş Güvenliği Uzmanlığı & İşyeri Hek. Eğt. Tekrar Kampları-devam (09:00 - 13:00) ve sonrasında; Soru Çalışmaları (14:00 – 19:00)

Kamp Yeri : Abdurrahim Karakoç Kültür Merkezi –Yenibosna/BAHÇELİEVLER
(Yenibosna Merkez Mah. Nigar Sk. No: 12 İrtibat Tel: 0212. 5036745) (http://www.bahcelievler.bel.tr/icerik/211/1254/abdurrahim-karakoc-kultur-merkezi.aspx)

Kroki için bkz: http://www.oyuncutayfasi.com/sahneDetay.asp?sahneID=5

Kamp yeri olarak belirlenen Yenibosna Kültür Merkezi’ne Ulaşım tarifi:
E-5’te Şirinevler’den Avcılar-Havaalanı istikametine giderken, Yenibosna girişi için sağdaki yan yola sapılır. (Karşı istikametten gelenler de, yan yoldan sağ kolda Yenibosna dönüşünden girerek yolun üstünden aynı noktaya geleceklerdir). Yenibosna levhasından sağa girilir(Koçtaş’a gelmeden hemen önce). Hiç sapmadan düz devam edilir. (Yıldırım Beyazıt Caddesi). Yaklaşık 2 km. düz gidildikten sonra sağ kol üzerinde Opet, az sonra da sağ tarafta Petrol Ofisi görülecektir. Petrol Ofisi’nin tam yanıbaşından sağa girilir. Az sonra, ilk sola dönülür. Sokakta sağ kolda Yenibosna Kültür Merkezi görülecektir.